SZCZEPIENIA W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W GNIEŹNIE

Informujemy o możliwości rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie. Szczepienia rozpoczną się od 4 maja 2021r.

Punkt szczepień będzie czynny od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 – 18.00
Jak zarejestrować się na szczepienie w punkcie szczepień w CKZiU?
Na szczepienie mogą zarejestrować się osoby, posiadające e-skierowane (wydane zgodnie z harmonogramem szczepień dla danego rocznika)

1. Dzwoniąc na całodobową infolinię pod numer telefonu 989 (należy podać numer PESEL, imię i nazwisko, podać punkt szczepień (CKZiU w Gnieźnie ul. Słowackiego 45/47, jeżeli będą dostępne szczepionki można podać preferowaną nazwę szczepionki – o ile będzie dostępna w punkcie szczepień. Telefonicznie zostaniecie Państwo umówiony na najbliższy wolny termin szczepienia).

2.Logując się na IKP (indywidualne Konto Pacjenta) https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta (zalogować można się za pomocą Profilu Zaufanego lub bankowości elektronicznej). Po zalogowaniu należy kliknąć na skierowania, skierowania specjalistyczne i pojawi się Państwo e-skierowanie na szczepienia przeciw COVID-19. Należy wtedy kliknąć „umów się na szczepienie” i z listy wybrać punkt szczepieniem w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie. Pojawią się daty z wolnymi terminami na szczepienie, wybieramy odpowiedni termin i rezerwujemy szczepienie.

3.Zarejestrować się można również przez stronę https://pacjent.erejestracja.ezdrowie.gov.pl/auth – wypełniając dane, jednakże w tym przypadku nie mamy możliwości wyboru punktu szczepienia ani anulowania szczepienia.

4.Każdy pacjent po zarejestrowaniu na szczepienie powinien otrzymać informację SMS z terminem szczepień i punktem szczepienia.

Leave a comment