POMYSŁY INWESTYCYJNE

OFERTA FIRMY POZINWEST

Firma POZ INWEST jako deweloper od 2004r związany jest z gminą Komorniki. Będąc w posiadaniu przepięknych terenów, inwestuje w rozwój regionu poprzez budowę nowych osiedli wraz z pełną infrastrukturą. Komorniki są jedną z najdynamiczniej rozwijających się demograficznie gmin Polski oraz najlepiej rozwiniętych gospodarczo gmin aglomeracji poznańskiej, co w dużej mierze zawdzięcza świetnemu położeniu komunikacyjnemu: bardzo dobre połączenie z Poznaniem ze szczególnym uwzględnieniem zjazdu z autostrady A2, drogi krajowej nr 5 oraz trasy ekspresowej S11; własna komunikacja autobusowa, bliskość linii kolejowej. Spółka POZ INWEST projektując swoje osiedla bierze pod uwagę zarówno potencjał regionu jak i potrzeby przyszłych mieszkańców, gospodarując przestrzenią tak by była jednocześnie funkcjonalna, urozmaicona i harmonijnie dopasowana do świetnego otoczenia. Wiele osób rezygnuje z mieszkań na zatłoczonych terenach miejskich wybierając nowy, podmiejski styl życia charakteryzujący się połączeniem aktywności zawodowej z wypoczynkiem. Właśnie dla tak wymagających klientów spółka POZ INWEST projektuje i buduje osiedla. POZ INWEST zatrudnia najwyższej klasy specjalistów, dbających o każdy detal projektowanej przestrzeni.

Nowoczesna architektura wspaniale współgra z naturalnym, zielonym otoczeniem. Aktualnie w swojej ofercie są kameralne kompleksy przy ul. Malwowej na Osiedlu Parkowy. To dwanaście lokali w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia dwupoziomowych segmentów z salonem i aneksem kuchennym wraz z trzema sypialniami to 108m2. Wszystkie domy posiadają zagospodarowane ogródki oraz garaże. W projekcie uwzględniono potrzeby rodzin, zadbano o komfort, estetykę wnętrz i otoczenia.

Osiedle Zacisze, którego budowa prowadzona jest na terenie atrakcyjnym pod względem walorów przyrodniczych, otoczone z jednej strony zielenią z drugiej przylegające do istniejącej już zabudowy indywidualnej. Rodziny z dziećmi w wieku szkolnym nie muszą martwić się o transport pociech do szkoły, w odległości nie większej niż 10 minutowy spacer znajduje się szkoła podstawowa. Mamy tu do wyboru trzypokojowe mieszkania, do których przylega ogródek. Przestronne 72 metrowe mieszkanie wraz z garażem i trzema tarasami spodoba się zapewne osobom, które nie mają czasu na prace ogrodowe a chcą korzystać z uroków podmiejskiej zieleni

PEŁNA OFERTA: https://pozinwest.pl/#offers 

POZ INWEST Sp. z o.o. Sp. K. ul. Komornicka 92 62-051 Wiry k/Poznania

Biuro sprzedaży Narożnik ulic Chabrowej i Św. Rocha 62-052 Komorniki


TERENY INWESTYCYJNE W GMINIE ŁUBOWO

Działki 174/7, 174/9, 174/14, 174/21, 174/24 i 171/4 położone w miejscowości Fałkowo, gm. Łubowo, o łącznej powierzchni 35,86.31 ha objęte są aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenów działalności gospodarczej oraz terenów mieszkaniowych w rejonie Węzła Fałkowo – zatwierdzonym Uchwałą Rady Gminy Łubowo Nr XII/104/2004 z dn. 30.01.2004r. (Dz.U. Nr 56 poz. 1268 z dn. 27.04.2004r.) zgodnie z którym przeznaczone są pod tereny aktywizacji gospodarczej, działki położone są w sąsiedztwie drogi ekspresowej S5 oraz graniczą ze stacją GPZ która pozwala na uzbrojenie terenu w sieć energetyczną z mocą powyżej 800kW, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zaplanowano możliwość budowy bocznicy kolejowej. Tereny położone są 10min. jazdy od Gniezna i ok. 35 min od Poznania.

W dniu 28 czerwca 2017r. tereny włączone zostały do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” co jest czynnikiem kluczowym dla potencjalnych inwestorów zamierzających ulokować swoją działalność w tym regionie, ścisła współpraca na linii Gmina – Zarząd WSSE sprzyja szybkiemu załatwieniu niezbędnych formalności przez potencjalnych inwestorów.

Oferowane tereny przeznaczone pod inwestycję nie są obciążone obowiązkami wynikającymi z umów cywilnoprawnych z orzeczeń sądowych i administracyjnych oraz nie są objęte żadną formą ochrony przyrody, która ograniczałaby rodzaj zabudowy.

Tereny inwestycyjne w gminie Łubowo to grunty klas V i VI, co jest istotne dla inwestorów którzy nie są obciążani dodatkowymi kosztami związanymi z wyłączeniem gruntów z produkcji rolnej.

Budowa sieci wodociągowej, sieci kanalizacji sanitarnej, sieci kanalizacji deszczowej oraz pokrycie dróg dywanikiem asfaltowym zostało wykonane przez Gminę Łubowo w ramach środków OSI (Obszar Strategicznej Interwencji),

Gmina Łubowo w zakresie podatku od nieruchomości deklaruje chęć negocjacji z potencjalnym inwestorem.

Oferowane tereny stanowią cześć większego obszar – około 125 ha – który w przyszłości również planowany jest do włączenia do Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Kontakt
Urząd Gminy Łubowo

62-260 Łubowo 1
tel. 61-427-59-20
fax 61-427-58-58
mail: sekretariat@lubowo.pl

Wójt Gminy Łubowo
Andrzej Łozowski
tel. 606-639705

Osoba do kontaktu w Urzędzie
Marta Kalmus
tel 61-427-59-30,
kom. 693-219-128
mail: nieruchomosci@lubowo.pl


TERENY INWESTYCYJNE W MIEŚCIE GNIEZNO

Informujemy, że w zasobach Miasta Gniezno znajdują się tereny inwestycyjne -oferta  oraz inne informacje z zakresu gospodarki: https://www.gniezno.eu/cms/20932/oferta_inwestycyjna

Osobą do kontaktu w sprawach gospodarczych w tym w szczególności obsługą inwestora zajmuje się:
Pani Anna Żabińska – Pioterek

 opiekun.inwestora@gniezno.eu

 

_______________________________________________________