RELACJA Z III EDYCJI KONGRESU GOSPODARCZEGO EUROPY CENTRALNEJ I WSCHODNIEJ

W dniach 29-31 maja na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy odbyła się III edycja Kongresu Gospodarczego Europy Centralnej i Wschodniej. Jest to jedyna tego typu inicjatywa, obejmująca zasięgiem Europę Centralną i Wschodnią, Bliski Wschód oraz Chiny i gromadząca rekordową liczbę uczestników.

W tym wydarzeniu brała tez udział delegacja Wielkopolskiej Izby Gospodarczej : prezes Izby Pan Henryk  Bartkowski, oraz członkowie Pan Święcichowski i Pan Czyż.

Podczas  edycji Kongresu gośćmi byli między innymi przedstawiciele izb gospodarczych oraz administracji publicznej z Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Węgier. Tak liczny udział  to dobra zapowiedź dla polskiej gospodarki, która staje się liderem w organizacji spotkań biznesowych przedsiębiorców Europy Centralnej i Wschodniej.

Było to czas wymiany kontaktów i pomysłów, ciekawych prelekcji, pokazów oraz  pokazanie szerokiej oferty handlowej wystawców.

Leave a comment